top of page

Spływ pontonowy "Rzeką BÓbr"

Przebieg trasy:

Camping Wleń zarzecze-Marczów

Długość:6 km

Trudność:łatwa

Spływ kajakowy "Rzeką Bobr"

Camping Wleń Zarzecze

 Nasz camping znajduje się na 183 km   rzeki bóbr .

Zacznij swoją przygodę we wleniu na cempingu a masz przed sobą piękne krajobrazy oraz inne atrakcje na swojej drodze.

      Polecamy !!!

Bliskość rzeki Bóbr, malownicze krajobrazy podziwiane z zupełnie nowej perspektywy i znakomita zabawa. Jeżeli właśnie takiego wypoczynku oczekujesz, koniecznie zarezerwuj miejsce pod namiot, kamper lub przyczepę w naszym kameralnym, klimatycznym ośrodku i przyjedź tego lata do Wlenia.


Oferta spływów kajakowych i pontonowych w Dolinie Bobru


Ponieważ nasz ośrodek zlokalizowany jest bezpośrednio przy rzece Bóbr, możemy zaoferować naszym Gościom zorganizowane, bardzo atrakcyjne pod względem widokowym spływy kajakowe i pontonowe. W naszej wypożyczalni dostępny jest nowy, łatwy w użytkowaniu i bezpieczny sprzęt - kajaki Sprinter II, a także pontony pneumatyczne RAF 320 oraz RAF460 , których obsługa to czysta przyjemność. Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze spływami zachęcamy przede wszystkim do wybrania się w krótsze trasy , do Marczowa lub Dębowego Gaju. Polecamy też nieco bardziej wymagający spływ do Lwówka Śląskiego, podczas którego jest do pokonania 16kilometrów. Oferujemy również możliwość zorganizowania indywidualnej wyprawy, z czego chętnie korzystają uczestnicy już doświadczeni w spływach kajakowych lub pontonowych.


Gdzie można nas znaleźć?


Nasz camping znajduje się na 183 km rzeki Bóbr, w miejscowości Wleń, przy ulicy Zarzecze. Lokalizacja w Dolinie Bobru, zaraz nad samą wodą sprawia, że nasi Goście mogą bezpośrednio z terenu ośrodka udać się na spływ kajakowy i pontonowy w wybranym kierunku. Oferujemy zarówno spływy wiodące ustalonymi odgórnie trasami, jak i organizowane na indywidualne życzenie. Co ważne, na campingu znajdują się liczne udogodnienia sprawiające, że nawet po intensywnie spędzonym dniu z przyjemnością wrócisz do bazy wypadowej aby wziąć prysznic, przygotować ciepły posiłek czy też bawić się podczas zorganizowanego wieczorem ogniska.


Zapraszamy


Tego lata zacznij swoją przygodę we Wleniu na naszym campingu i kontynuuj ją, korzystając z oferowanych spływów kajakowych oraz pontonowych. Tutaj masz przed sobą piękne krajobrazy oraz inne atrakcje na swojej drodze. Polecamy!

Splywy Kajakowe Camping Dolina Bobru

bottom of page