Spływ pontonowy "Rzeką BÓbr"

DSC09777
DSC09777

press to zoom
IMG_20200710_160004
IMG_20200710_160004

press to zoom
IMG_20200710_173209
IMG_20200710_173209

press to zoom
DSC09777
DSC09777

press to zoom
1/5

Przebieg trasy:

Camping Wleń zarzecze-Marczów

Długość:8 km

Trudność:łatwa

Spływ kajakowy "Rzeką Bobr"

Camping Wleń Zarzecze

 Nasz camping znajduje się na 183 km   rzeki bóbr .

Zacznij swoją przygodę we wleniu na cempingu a masz przed sobą piękne krajobrazy oraz inne atrakcje na swojej drodze.

      Polecamy !!!

Bliskość rzeki Bóbr, malownicze krajobrazy podziwiane z zupełnie nowej perspektywy i znakomita zabawa. Jeżeli właśnie takiego wypoczynku oczekujesz, koniecznie zarezerwuj miejsce pod namiot, kamper lub przyczepę w naszym kameralnym, klimatycznym ośrodku i przyjedź tego lata do Wlenia.


Oferta spływów kajakowych i pontonowych w Dolinie Bobru


Ponieważ nasz ośrodek zlokalizowany jest bezpośrednio przy rzece Bóbr, możemy zaoferować naszym Gościom zorganizowane, bardzo atrakcyjne pod względem widokowym spływy kajakowe i pontonowe. W naszej wypożyczalni dostępny jest nowy, łatwy w użytkowaniu i bezpieczny sprzęt - kajaki Sprinter II, a także pontony pneumatyczne RAF 320, których obsługa to czysta przyjemność. Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze spływami zachęcamy przede wszystkim do wybrania się w krótsze trasy do 10 kilometrów, do Marczowa lub Dębowego Gaju. Polecamy też nieco bardziej wymagający spływ do Lwówka Śląskiego, podczas którego jest do pokonania 18 kilometrów. Oferujemy również możliwość zorganizowania indywidualnej wyprawy, z czego chętnie korzystają uczestnicy już doświadczeni w spływach kajakowych lub pontonowych.


Gdzie można nas znaleźć?


Nasz camping znajduje się na 183 km rzeki Bóbr, w miejscowości Wleń, przy ulicy Zarzecze. Lokalizacja w Dolinie Bobru, zaraz nad samą wodą sprawia, że nasi Goście mogą bezpośrednio z terenu ośrodka udać się na spływ kajakowy i pontonowy w wybranym kierunku. Oferujemy zarówno spływy wiodące ustalonymi odgórnie trasami, jak i organizowane na indywidualne życzenie. Co ważne, na campingu znajdują się liczne udogodnienia sprawiające, że nawet po intensywnie spędzonym dniu z przyjemnością wrócisz do bazy wypadowej aby wziąć prysznic, przygotować ciepły posiłek czy też bawić się podczas zorganizowanego wieczorem ogniska.


Zapraszamy


Tego lata zacznij swoją przygodę we Wleniu na naszym campingu i kontynuuj ją, korzystając z oferowanych spływów kajakowych oraz pontonowych. Tutaj masz przed sobą piękne krajobrazy oraz inne atrakcje na swojej drodze. Polecamy!

Splywy Kajakowe Camping Dolina Bobru