top of page

Szlaki Trasy Splywy

Ostrzyca_Proboszczowicka_501_m_npm__Prob

Piesze

Przeżyj niezapomniane chwile podczas pieszych wycieczek po Parku Krajobrazowym Doliny Bobru, otaczającym nasz Camping Wleń Zarzecze. Polecamy szlaki o zróżnicowanych poziomach trudności prowadzące przez lasy, łąki czy wąwozy, często wytyczone w pobliżu jezior lub pozwalające na podziwianie zabytkowych obiektów.

route3.jpg

Rowerowe

Zapierające dech w piersi widoki, świeże powietrze i bliskość natury. Jeżeli postanowisz spędzić czas na naszym Campingu Wleń Zarzecze, koniecznie wybierz się w trasę rowerową po Parku Krajobrazowym Doliny Bobru. Meandrująca rzeka, górski krajobraz i możliwość eksploracji terenów wokół słynnej zapory w Pilchowicach zachęcają do aktywnego wypoczynku.

IMG-20210801-WA0000.jpg

Kajakowe

Zlokalizowany w Dolinie Bobru Camping Wleń Zarzecze zaprasza na spływy pontonowe i kajakowe, podczas których wypoczniesz korzystając z bliskiego kontaktu z przyrodą. Przepraw się do Marczowa, Dębowego Gaju lub Lwówka Śląskiego i ciesz każdą chwilą spędzoną na wakacjach w tej wyjątkowej, polecanej lokalizacji.

Spływy Kajakowe Camping Dolina Bobru

Jeżeli cenisz sobie aktywny wypoczynek i uwielbiasz nocować pod namiotem, wsłuchując się w odgłosy lasu oraz kojący szmer przepływającej nieopodal rzeki, to z pewnością docenisz naszą propozycję.


Najlepsze miejsce campingowe we Wleniu


Camping Wleń Zarzecze to miejsce wyjątkowe - zlokalizowane w Dolinie Bobru, otoczone Parkiem Krajobrazowym oferującym niemal nieograniczoną przestrzeń m.in. dla pieszych i rowerowych wycieczek. Z dala od głośnego miasta oraz hałaśliwych, komercyjnych kurortów wypoczynkowych, pozwoli Ci odzyskać równowagę i przypomnieć sobie, jak przyjemnie jest odetchnąć świeżym powietrzem oraz czuć pod bosymi stopami chłodne, łaskoczące źdźbła trawy.


Szlaki piesze i rowerowe


Dolina Bobru to przede wszystkim malownicze krajobrazy o górskim charakterze. Wąwozy i wzniesienia, emanujące zielenią łąki oraz lasy, a także bliskość zbiorników wodnych stanowią zdecydowany atut tej lokalizacji. Zachęcają również do aktywnego korzystania z wyznaczonych tras rowerowych oraz szlaków pieszych o zróżnicowanej długości oraz stopniu trudności. Z pewnością docenisz wyprawę rowerową do Marczowa – wsi z zachowanym do dziś układem łańcuchowym lub pieszą wędrówkę Śliwkową ścieżką z pięknymi widokami na Karkonosze. Pokochasz też zalesioną Dolinę Sów łączącą Modrzewie z Tarczynem czy też usytuowane w cieniu starych drzew Jezioro Wrzeszczyńskie.


Spływy pontonowe i kajakowe


Ponieważ nasze miejsce campingowe zlokalizowane jest tuż przy rzece Bóbr, możemy zaoferować Gościom również atrakcyjne spływy pontonowe i kajakowe. To nie tylko świetna zabawa, ale również możliwość podziwiania malowniczych widoków z całkowicie innej perspektywy. Wszystkie trasy zaplanowaliśmy tak, aby ich poziom trudności nie zniechęcał niedoświadczonych osób do udziału w spływach.


Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej


Jeżeli decyzja została podjęta i już wiesz, że chcesz spędzić czas na Campingu Wleń Zarzecze, to zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Ustalimy termin pobytu oraz wszystkie szczegóły, udzielimy również dodatkowych informacji oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

 

bottom of page