top of page

zaplanuj swoj splyw kajakiem lub pontonem

Na campingu znajduje sie baza kajakowa - pontonowa z ktorej zaczyna sie wodna przygoda na rzece Bobr. Krajobrazy widziane z perspektywy kajaka i natura w czystej postaci to na pewno powody dla ktorych warto  juz dzis zaplanowc swoj splyw. Zapraszamy na splywy kilkugodzinne jak i kilkudniowe .Wszystko zalezy od fantazji ,umiejetnosci , sily oraz czasu  uczestnikow  .Jezeli masz zamiar rozpoczac swoj splyw np. w Siedlecinie ( wierza rycerska) ,Nielestnie (most kolejowy) lub zakonczyc splyw np w Boleslawcu lub gdziekolwiek indziej, jest to mozliwe .Wszysto jest do dogadania. Zapewniamy transport ,zawieziemy i odbierzemy Was z wlasciwego miejsca. Dla wszystkich, ktorzy nie mieli jeszcze  stycznosci z kajakiem lub pontonem zapweniamy ze naprawde warto sprobowac.To aktywna forma spedzania czasu  dla calej rodziny,mozliwosc kontaktu z przyroda oraz przezycia ciekawej przygody.

Calkowicie nowa flota kajakow  Sprinter II  oraz pontony pneumatyczne  RAF 320 , zapenia komfort i bezpieczenstwo uczestnikow splywu.

IMG20210625205016.jpg
DE327B045C9943E495AA03DAAD097292.jpg

Koszta transportu zalezne sa od ilosci wypozyczonych kajakow oraz miejsca rozpoczecia lub zakonczenia splywu i ustalane sa indywidualnie.

najpopularniejsze  trasy  splywow

Campig Wlen     -     Marczow        -   1,0- 2,0  godz.    6 km    -     50 zl  / osoba

Camping Wlen  -     Debowy Gaj   -  2,5 -  3,0 godz.     9 km   -     60 zl/  osoba 

Camping Wlen  -    Lwowek  Sl.     - 3,5 -  5,5  godz.     16 km  -     70 zl/ osoba

Na czas trwania splywu ma oczywiscie  wplyw  poziom wody w rzece oraz umiejetnosci i doswiadczenie uczestnikow

Najlepsze spływy kajakowe rzeką Bóbr 

 Na calej trasie do Lwowka Slaskiego sa dwie tzw. przenoski ,pierwsza  w Marczowie  przy moscie,druga w Debowym Gaju przy jazie.  

Pelny kilometraz rzeki Bobr znajdziesz :

Splywy Kajakowe Camping Dolina Bobru

Na campingu znajduje się baza kajakowo-pontonowa, z której zaczyna się wodna przygoda na rzece Bóbr. Krajobrazy widziane z perspektywy kajaka i natura w czystej postaci to na pewno powody, dla których warto już dziś zaplanować swój spływ. Zapraszamy na spływy kilkugodzinne jak i kilkudniowe. Wszystko zależy od fantazji, umiejętności, siły oraz czasu uczestników.

 

Wszystkim naszym Gościom proponujemy bardzo atrakcyjne trasy spływów kajakowych i pontonowych, mające swój punkt startowy tuż przy campingu, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Najkrótsza z nich, która wiedzie do Marczowa, wymaga pokonania 6 kilometrów. Trasa do Dębowego Gaju to dystans dziewięciokilometrowy, zaś dla osób przygotowanych do większego wysiłku fizycznego i przyzwyczajonych do przebywania w kajaku przez kilka godzin, najlepiej sprawdzi się trasa mająca 16 kilometrów, z punktem końcowym w Lwówku Śląskim. 

 

 

 

 

Jeżeli jednak masz zamiar rozpocząć swój spływ, np. w Siedlęcinie (wieża rycerska), Nielestnie (most kolejowy) lub zakończyć spływ np. w Bolesławcu lub gdziekolwiek indziej, jest to możliwe. Wszystko jest do dogadania. Zapewniamy transport, zawieziemy i odbierzemy Was z właściwego miejsca. Dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze styczności z kajakiem lub pontonem zapewniamy, że naprawdę warto spróbować. To aktywna forma spędzania czasu dla całej rodziny, możliwość kontaktu z przyroda oraz przeżycia ciekawej przygody.

 

 

 

 

Warto zaznaczyć, że ponieważ zawsze wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom, nieustannie inwestujemy w infrastrukturę campingu oraz sprzęt dostępny w wypożyczalni. Całkowicie nowa flota kajaków Sprinter II oraz pontony pneumatyczne RAF 320 zapewnią komfort i bezpieczeństwo uczestników spływu. To sprzęt doskonale sprawdzający się do użytku podczas rekreacyjnych spływów z reguły leniwe meandrującą rzeką.  

 

 Serdecznie zapraszamy – skorzystaj z naszych usług i przeżyj wyjątkowe chwile w bliskim kontakcie z naturą!

 

 

Indywidualnie zaplanowane trasy  

spływy kajakowe rzeką Bóbr 

Nowe, bezpieczne kajaki i pontony 

IMG20210713164626 (1).jpg
bottom of page