CAMPING

spedzaj wakacje i czas wolny z Nami a niezapomniany wypoczynek masz gwarantowany

Dlaczego warto wybrac nasz camping ?

 

Camping Wlen Zarzecz to doskonale miejsce do  wyciszenia sie i zrelaksowania.

 Polozony bezposrednio nad brzegiem rzeki Bobr w malowniczym miejscu jeszcze bardziej malowniczego miasteczka Wlen​. Zwanego perla Doliny Bobru.

Doskonale wiemy, jak ważny dla naszych Gości jest komfortowy wypoczynek na łonie natury, pozwalający na odcięcie się na jakiś czas od zatłoczonego, hałaśliwego miasta. Dlatego zadbaliśmy o to, aby Camping Wleń Zarzecze był miejscem, w którym w pełni zrelaksujesz się podczas letnich wakacji, korzystając z licznych atrakcji oraz udogodnień.  

LOKALIZACJA

 

 

Prowadzony przez nas Camping Wleń Zarzecze to klimatyczne miejsce do wyciszenia się i zrelaksowania. Kameralny, o powierzchni 0,2928 ha, oferuje dwa miejsca na ognisko, trampolinę dla dzieci, piłkarzyki oraz murowany stół do ping-ponga. Położony jest bezpośrednio nad brzegiem rzeki Bóbr (183 kilometr) w malowniczym miejscu jeszcze bardziej malowniczego miasteczka Wleń, zwanego perłą Doliny Bobru. 

Leżący na terenie Dolnego Śląska Wleń to miejscowość o wyjątkowych walorach turystycznych, oddalona o niecałe 20 kilometrów od Lwówka Śląskiego. Jest doskonałą bazą wypadową dla wszystkich osób planujących eksplorację terenów Parku Krajobrazowego Doliny Bobru, okolic Jeziora Pilchowickiego czy też rezerwatu “Góra Zamkowa”. W pobliżu campingu znajdują się też wpisane na listę zabytków ratusz z XVIII wieku w centrum miasta, wybudowany w XVI wieku i wielokrotnie przebudowywany pałac we Wleniu, a także zlokalizowany w Łupkach pałac Lenno z XVII wieku i ruiny Zamku Lenno. 

6AC7D226BA774857B0A1C865454CBCA9.jpg

Zaplecze sanitarne na Campingu Wleń Zarzecze  

Obecnie Goście naszego campingu mogą korzystać z całkowicie nowego, bardzo dobrze przygotowanego zaplecza sanitarnego. Do dyspozycji jest 6 toalet oraz 5 pryszniców . Ponadto, korzystać można z lodówki, kuchenki gazowej oraz czajnika. Camping posiada infrastrukturę umożliwiającą podłączenie się do sieci elektrycznej po uiszczeniu niewielkiej opłaty dobowej, a także oferuje gratis ładowanie telefonu komórkowego. Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że spędzanie czasu wolnego na campingu Wleń Zarzecze jest jeszcze przyjemniejsze. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Nasza oferta stworzona została z myślą o osobach ceniących sobie bliski kontakt z naturą oraz aktywny wypoczynek. Camping Zarzecze Wleń to miejsce, w którym skutecznie się wyciszysz i odetchniesz od zgiełku miasta, w szczególności podczas spływów kajakowych lub pontonem. Co więcej, zwiedzając okolicę pieszo lub podczas wycieczek rowerowych poznasz kluczowe dla regionu miejsca oraz docenisz ich wartość kulturową. Dlatego zachęcamy do kontaktu i rezerwacji na nadchodzący sezon miejsca namiotowego lub pod przyczepę campingową. 

Dit is een paragraaf. Klik hier om je eigen tekst toe te voegen.

Splywy Kajakowe Camping Dolina Bobru