top of page

CAMPING

spedzaj wakacje i czas wolny z Nami a niezapomniany wypoczynek masz gwarantowany

Dlaczego warto wybrac nasz camping ?

 

Camping Wlen Zarzecz to doskonale miejsce do  wyciszenia sie i zrelaksowania.

 Polozony bezposrednio nad brzegiem rzeki Bobr w malowniczym miejscu jeszcze bardziej malowniczego miasteczka Wlen​. Zwanego perla Doliny Bobru.

Doskonale wiemy, jak ważny dla naszych Gości jest komfortowy wypoczynek na łonie natury, pozwalający na odcięcie się na jakiś czas od zatłoczonego, hałaśliwego miasta. Dlatego zadbaliśmy o to, aby Camping Wleń Zarzecze był miejscem, w którym w pełni zrelaksujesz się podczas letnich wakacji, korzystając z licznych atrakcji oraz udogodnień.  

LOKALIZACJA

 

 

Prowadzony przez nas Camping Wleń Zarzecze to klimatyczne miejsce do wyciszenia się i zrelaksowania. Kameralny, o powierzchni 0,2928 ha, oferuje dwa miejsca na ognisko, trampolinę dla dzieci, piłkarzyki oraz murowany stół do ping-ponga. Położony jest bezpośrednio nad brzegiem rzeki Bóbr (183 kilometr) w malowniczym miejscu jeszcze bardziej malowniczego miasteczka Wleń, zwanego perłą Doliny Bobru. 

Leżący na terenie Dolnego Śląska Wleń to miejscowość o wyjątkowych walorach turystycznych, oddalona o niecałe 20 kilometrów od Lwówka Śląskiego. Jest doskonałą bazą wypadową dla wszystkich osób planujących eksplorację terenów Parku Krajobrazowego Doliny Bobru, okolic Jeziora Pilchowickiego czy też rezerwatu “Góra Zamkowa”. W pobliżu campingu znajdują się też wpisane na listę zabytków ratusz z XVIII wieku w centrum miasta, wybudowany w XVI wieku i wielokrotnie przebudowywany pałac we Wleniu, a także zlokalizowany w Łupkach pałac Lenno z XVII wieku i ruiny Zamku Lenno. 

6AC7D226BA774857B0A1C865454CBCA9.jpg

Zaplecze sanitarne na Campingu Wleń Zarzecze  

Obecnie Goście naszego campingu mogą korzystać z całkowicie nowego, bardzo dobrze przygotowanego zaplecza sanitarnego. Do dyspozycji jest 6 toalet oraz 5 pryszniców . Ponadto, korzystać można z lodówki, kuchenki gazowej oraz czajnika. Camping posiada infrastrukturę umożliwiającą podłączenie się do sieci elektrycznej po uiszczeniu niewielkiej opłaty dobowej, a także oferuje gratis ładowanie telefonu komórkowego. Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że spędzanie czasu wolnego na campingu Wleń Zarzecze jest jeszcze przyjemniejsze. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Nasza oferta stworzona została z myślą o osobach ceniących sobie bliski kontakt z naturą oraz aktywny wypoczynek. Camping Zarzecze Wleń to miejsce, w którym skutecznie się wyciszysz i odetchniesz od zgiełku miasta, w szczególności podczas spływów kajakowych lub pontonem. Co więcej, zwiedzając okolicę pieszo lub podczas wycieczek rowerowych poznasz kluczowe dla regionu miejsca oraz docenisz ich wartość kulturową. Dlatego zachęcamy do kontaktu i rezerwacji na nadchodzący sezon miejsca namiotowego lub pod przyczepę campingową. 

Dit is een paragraaf. Klik hier om je eigen tekst toe te voegen.

Splywy Kajakowe Camping Dolina Bobru

bottom of page